Comarch ERP Optima

listopad 18, 2019

Najpopularniejszy w Polsce program dla małych i średnich firm. Zawsze zgodny z przepisami, rozbudowywany od lat, stabilny.

Szczególnie dobrze sprawdza się przy prowadzeniu pełnej księgowości powiązanej z gospodarką magazynową i handlem lub usługami. Program zyskał popularność dzięki uaktualnieniom, zapewnieniu zgodności z przepisami oraz stabilnemu rozwojowi. 

Oprogramowanie przoduje również w zakresie nowości technicznych, takich jak import/eksport przelewów do banku czy też wprowadzanie faktur przez OCR

Pierwsze wdrożenia Comarch ERP Optima prowadziliśmy w 2005 roku. Od tej pory grono zadowolonych klientów korzystających z tego oprogramowania urosło do około 80 firm o różnorodnych branżach i wielkościach. Są wśród nich firmy handlowe, produkcyjne, biura rachunkowe.

Jako autoryzowany partner Comarch co roku odnawiamy certyfikaty zdając egzaminy z poszczególnych modułów na poziomie profesjonalistów. Obecnie wdrożenia Comarch ERP Optima stanową dla nas jedną z przyjemniejszych prac informatycznych gdzie możemy wykazać się znajomością systemu oraz zaproponować liczne usprawnienia, własne wydruki i blokady. 

Przy większych instalacjach konieczne jest wykonanie dokładnej wyceny biorąc pod uwagę liczbę stanowisk. Nie można pominąć analizy wdrożeniowej, konfiguracji, dostosowania pod wymagania danej firmy, szkolenia pracowników i wsparcia po wdrożeniu.

Użytkownicy mają do wyboru wersję stacjonarną lub w chmurze, a także możliwość wyboru tańszych pakietów w przypadku pierwszego zakupu. 

Zapraszamy do prezentacji. Można również pobrać demo programu, choć prezentacja jest bardziej wydajna, wyjaśni wiele zagadnień i wątpliwości.

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

 

Czytany 7682 razy
Więcej w tej kategorii: « Comarch ERP XL